Bağlarda parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor
Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, kış koşullarına rağmen ilçe genelinde parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
Bağlarda  parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor


Bağlar Belediyesi, 2020 yılı içerisinde ilçe genelinde 19 bin metrekare parke taşı döşeme gerçekleştirerek yaşam alanlarını güzel bir görüntüye kavuşturdu.

Birçok cadde ve sokakta ilk kez bu hizmet yapılırken bazı yerlerde de kullanılamaz hale gelen parke taşları sökülerek yenileri monte edildi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin titiz bir işçilik örneği sergileyerek gerçekleştirdiği çalışmalarda Bağcılar Mahallesi’ndeki ara sokaklar ve kaldırımlar yenilenerek ulaşım için elverişli hale getirildi.

Pandemi süreci nedeniyle alınan tedbirler ışığında gerçekleştirilen çalışmalar, vatandaşların takdirini topladı.

Uzun yıllar hizmet alamayan yerleşim yerlerinde ilk kez böyle geniş kapsamlı bir çalışmanın kendi dönemlerinde gerçekleştiğini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin imkanlarıyla yapılan çalışmalarla kaldırım ve ara sokakların vatandaşların kullanımı için modern bir görüntüye kavuşturulduğunu söyledi.

Kış koşullarına rağmen çalışmaların devam ettiğini belirten Beyoğlu, "Bizim için hizmetin yazı ve kışı yok. Vatandaşlarımızın yaşadığı yerleşim yerlerini güzelleştirmek için her koşulda tüm imkanlarımızla beraber çalışıyoruz. Bugüne kadar hizmet alamamış birçok mahalle, cadde ve sokağımıza halkımızın en temel hakkı olan hizmeti kazandırdık. 2020 yılı içerisinde 19 bin metrekare parke taşı döşeyerek ilçemizi güzelleştirdik. Büyük bir aşk ve heyecanla hizmet yolculuğuna devam edeceğiz." dedi. (İLKHA)

Kategori: Yerel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-