İçerisinde 1 milyon 200 bin liralık çeklerin olduğu çantayı çalan şüpheliler yakalandı
Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi İskanevleri semtinde, bir aracın içinden 1 milyon 200 bin liralık çeklerin bulunduğu çantayı çaldığı belirtilen 3 şüpheli gözaltına alındı.
İçerisinde 1 milyon 200 bin liralık çeklerin olduğu çantayı çalan şüpheliler yakalandı

17 Kasım'da Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi İskanevleri semtinde Ü.B. isimli şahsın aracından, içinde 1 milyon 200 bin liralık çeklerin bulunduğu çantayı çaldıkları belirtilen 3 şüpheli, Bağlar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Konu ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "17 Kasım 2020 günü ilimiz Bağlar İlçesi Karacadağ Bulvarı üzerinde duraklama yapan bir araçtan toplam 1 milyon 194 bin 500 TL değerinde çek çalınması olayı ile ilgili olarak Bağlar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince olay yeri ve çevresinde yapılan çok yönlü çalışmalar neticesinde, olayı gerçekleştiren 3 şahsın Ş.İ, A.B ve R.T isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş, şüpheli şahıslar 24 Kasım 2020 günü ilimiz Bağlar ilçesi, Nükhet Coşkun Caddesi üzerinde yakalanarak gözaltına alınmış, bugün saat 10:45 sıralarında adliyede hazır edileceklerdir." denildi. (İLKHA)

 

Kategori: Asayiş
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-