Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu'nun eşinin test sonucu pozitif çıktı
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’nun Coronavirus testi pozitif çıktı. Beyoğlu’nun test sonucu ise negatif olarak açıklandı.
Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu'nun eşinin test sonucu pozitif çıktı

Sosyal medya hesabı üzerinden bilgilendirme yapan Beyoğlu, tedbir amaçlı olarak kendisini evde karantinaya aldığını belirterek eşi için vatandaşlardan dua istedi.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve mart ayından itibaren Türkiye’yi de etkisi altına alan yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgınına yakalanan isimler arasına Diyarbakır’ın merkez Bağlar İlçe Belediyesi’nin Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu da katıldı.

Gelişmeyi Başkan Beyoğlu kendisine ait sosyal medya hesapları üzerinden duyurarak vatandaşlardan dua istedi.

Kendi testinin negatif, eşi Dürdane Beyoğlu’nun testinin ise pozitif çıktığını belirten Beyoğlu, bu nedenle kendisini tedbir amaçlı olarak evde karantinaya aldığını söyledi.

“Lütfen Kuralları İhmal Etmeyelim”

Beyoğlu, eşimin Covid-19 testinin pozitif olması nedeniyle Covid-19 kuralları gereği temaslı olduğumdan kendimi karantinaya alıyorum. Hamdolsun durumumuz iyi herhangi bir olumsuzluk yok. Dualarınızı bekliyoruz. Lütfen maske, temizlik ve sosyal mesafe kurallarına riayet edelim.

Bağlar halkımız müsterih olsun. Hizmetlerimiz kesintisiz aksamadan devam edecek ve bizlerde ilgili birimlerimiz ile sürekli irtibatta olacağız. Karantina sonrası tekrardan görüşmek üzere. Allah’a emanet olun.” ifadelerini kullandı.

Kategori: Genel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-