Yol kontrol noktasında 6 kilo esrar ele geçirildi
Diyarbakır'da, jandarma ekiplerince yol kontrolü sırasından durdurulan bir araçta yapılan aramada, kahve ile sıvanmış 6 kilo 100 gram esrar ele geçirildi.
Yol kontrol noktasında 6 kilo esrar ele geçirildi

Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada, Kayapınar ilçesi Pirinçlik Jandarma Karakol Komutanlığı önündeki "Yol Kontrol ve Arama Noktası"nda icra edilen yol kontrol ve arama faaliyeti esnasında, Diyarbakır-Şanlıurfa istikametinde seyir halinde bulunan bir araç durdurulduğu belirtildi.

Araç şoförü M.Ü. isimli şahsın tedirgin hareketler sergilemesi ve araçtan anormal şekilde yoğun bir kahve kokusunun gelmesi üzerine durumundan şüphelenilen şahsın aracından indirildiği belirtilen açıklamada, "Araçta yapılan kontrolde, aracın arka koltuk zeminine saklanmış, narkotik tespit köpeğinin tepki vermemesi için dış yüzeyine ayrı bir film sarılarak kahve ile sıvanmış, 3 adet poşet içerisinde satışa hazır vaziyette toplam 6 kilo 100 gram esrar ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak, ele geçirilen uyuşturucu madde muhafaza altına alınmış, şüpheli hakkında adli işlemlere başlanılmıştır." ifadelerine yer verildi. 

Kategori: Asayiş
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-