Yolcunun ayakkabı tabanından yarım kilo uyuşturucu çıktı
Diyarbakır’da durdurulan otobüste arama köpeğiyle yapılan aramada bir yolcunun ayakkabı tabanından yarım kilo uyuşturucu çıktı.
Yolcunun ayakkabı tabanından yarım kilo uyuşturucu çıktı

Diyarbakır Valiliği, Şanlıurfa Karayolunda durdurulan bir otobüste arama köpeğiyle yapılan aramada bir yolcunun ayakkabı tabanından yarım kilo uyuşturucu çıktı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, merkez Kayapınar ilçesi Pirinçlik Jandarma Karakol Komutanlığı önündeki yol kontrol ve arama noktasında, Cumartesi günü icra edilen yol kontrol ve arama faaliyeti kapsamında bir yolcu otobüsünün durdurulduğu belirtildi.

Otobüste yolcu olarak bulunan S.Y. isimli şahsın şüpheli hareketler sergilemesi üzerine, araç içerisinde arama köpeği eşliğinde arama yapıldığı dile getirilen açıklamada, şahsın her iki ayakkabısının iç kısmına yerleştirdiği, özel olarak hazırlanmış tabanlık içerisinde toplam 412 gram esrar maddesinin ele geçirildiğine yer verildi.

Açıklamada olayla ilgili olarak, ele geçirilen uyuşturucu maddesinin muhafaza altına alındığı, şüpheli hakkında adli işleme başlanıldığı ifade edildi. (AMED HABER)
Kategori: Asayiş
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-