Trenin çarptığı işitme engelli hayatını kaybetti
​Hemzemin geçitten karşıya geçmeye çalışan yaşlı ve işitme engelli bir adam, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Trenin çarptığı işitme engelli hayatını kaybetti

Şehrin ortasından geçen tren kazalara davetiye çıkarıyor. Bu kazalardan biri de bugün yaşandı. Trenin altında kalan yaşlı ve işitme engelli adam hayatını kaybetti.

Batman'dan Diyarbakır’a gitmekte olan yolcu treni, hemzemin geçitten yolun karşı tarafına geçmek isteyen yaşlı ve işitme engelli olduğu belirtilen yaşlı adama çarptı. Kazada, tren altında kalan yaşlı adam ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre; işitme engelli ve yaşlı Hüseyin Kündeş ikindi sonrası saat 16.00 civarında Huzur Mahallesi ile Çamlıca Mahallelerini birbirine bağlayan hemzemin geçitte karşıya geçmeye çalışırken trenin altında kaldı.

Kazada feci bir şekilde yaralanan yaşlı adam, çevredeki vatandaşların yardımıyla tren altından çıkarılıp ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Hastaneye kaldırılan işitme engelli adam yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Öte yandan; kazayı gören mahalle sakinleri, kendilerinin ve çocukların sık sık hemzemin geçitten geçmek zorunda kaldığını belirterek, yetkililerin acilen buna bir önlem almasını, alt geçidin yapılmasını istediklerini ifade ettiler.

Kategori: Genel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-