HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına yoğun taziye ziyaretleri
HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı merhum Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle taziyelerin kabul edildiği HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına ziyaretler sürüyor.
HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına yoğun taziye ziyaretleri

Bir süre önce böbrek kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde dün gece vefat etmiş, memleketi Adıyaman’ın Kâhta ilçesinde toprağa verilmişti.

Vefatının ardından yurt içinden ve yurt dışından taziye dilekleri iletilirken, başta Kâhta merkez Camii olmak üzere HÜDA PAR Ankara Genel Merkez, Erbil Temsilciliği ve diğer tüm il teşkilatlarında taziyeler kabul ediliyor.

Taziyelerin kabul edildiği başta Kâhta Merkez Camii’nde yoğun bir ziyaret gerçekleşirken, HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına da kamu kurum, kuruluş, dernek ve camialardan peş peşe ziyaretler gerçekleşiyor.

Taziye ziyaretleri için gelenleri HÜDA PAR Genel Başkan yardımcıları Mehmet Hüseyin Yılmaz, Vedat Turgut, GİK Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu ve partililer ağırlıyor.

Ziyaret için gelen heyetler merhum Mehmet Yavuz’a Allah’tan rahmet dilerken, ailesi, sevenleri ve HÜDA PAR camiasına sabır temennilerinde bulunuyor. Buna karşılık nazik ziyaretlerinden ötürü HÜDA PAR adına Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Hüseyin Yılmaz, ziyaretçilere teşekkürlerini ileterek ağırlıyor.

Taziye ziyaretleri nedeniyle HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığının bayram boyunca açık kalacağı öğrenildi.

Kategori: Genel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-