Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden çiftçilere ziyaret
Diyarbakır Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, çiftçilerin sorunlarını dinlemek amacıyla Çınar ilçesine bağlı Yuvacık, Şükürlü, Başaklı köylerini ziyaret etti.
Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden çiftçilere ziyaret

Çınar ilçesine bağlı Yuvacık, Şükürlü, Başaklı Mahallelerini ve pamuk fabrikasını ziyaret eden Atalar, çiftçilerin sorunlarını dinledi. Atalar, ortaya çıkan fikir ve önerileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından başlatılmış olan "Ülkem İçin Bir Fikrim Var" projesinde değerlendirmek üzere göndermelerini ve kendilerinin de bu fikir ve öneriler doğrultusunda gerekli girişimlerde bulunacağını dile getirdi.

Tüm sorunlarda çitçilerin yanında ve destekçisi olduklarını belirten Atalar, "Ülkem İçin Bir Fikrim Var projesiyle tüm vatandaşların ülke yönetimine fikir ve önerileriyle katkıda bulunacağını ve çiftçilerin de ülkesi için önemli fikir ve önerileri olduğunun bilincinde olarak bu program vesilesiyle bu projeyi de sizinle paylaşmak istiyorum. Diyarbakır'da tarımın gelişmesi için çiftçimizin sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için buradayız." dedi.

Yapılan köy ziyaretlerinde Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar'a İl Müdür Yardımcısı Mustafa Korkutan, Ziraat Odaları Başkanı Cevat Delil ve Çınar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik personelleri de iştirak etti.


Kategori: Genel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-