Kadın Doğum Hastanesinde asansör kuyruğu
Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde asansörlerde yaşanan arızalar nedeniyle vatandaşlar canından bezdi.
Kadın Doğum Hastanesinde asansör kuyruğu

Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde hasta ve yakınlarının çilesi bitmiyor. Diyarbakır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde asansörlerde yaşanan arızalar nedeniyle vatandaşlar canından bezdi.

Daha önce de yaşanan asansör arızalarına çözüm bulunamazken, hastalar ve hasta yakınları çalışan asansörlerle çıkabilmek için uzun kuyruklar oluşturuyor. Diğer yandan asansörlerin bir kısmının çalışmaması sağlık personellerine de zor anlar yaşatıyor. Vatandaşlar gibi asansörler önünde uzun kuyruklar oluşturan sağlık görevlileri görevlerinin sağlıklı ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için arızalı olan asansörlerin biran önce tamir edilmesini talep ediyor.

Özellikle ziyaretçi saatlerinde yoğunluğun yaşanması asansör krizinin ne safhada olduğunu gözler önüne serdi. Sağlık görevlileri ile birlikte hasta yakınının yanına çıkmak isteyen vatandaşlar çalışan asansörler önünde uzun süre beklemek zorunda kalıyor. Hasta yakınları üst katlardaki poliklinikleri kullanmak için asansör beklediklerini ancak geç gelmesi nedeni ile asansör kuyruğu beklemek zorunda kaldıklarını söyledi.

Asansörlerin sıkıntılarının ne zaman giderileceği konusunda bilgi almak için ulaştığımız hastane görevlileri, yetkili kimsenin bulunmadığı gerekçesiyle bilgi veremeyeceklerini belirtti. (GÜNEYDOĞU GÜNCEL GAZETESİ)

Kategori: Genel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-