Diyarbakır'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
Diyarbakır'da yarın düzenlenecek olan 23 Nisan etkinlikleri nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.
Diyarbakır'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Diyarbakır Valiliği, 23 Nisan Salı günü kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği nedeniyle giriş ve çıkışlarda mağduriyetlerin oluşmaması adına trafiğe kapatılacak yol ve alternatif güzergâhları açıkladı.

Açıklamaya göre, yarın saat 07.00'den etkinlik bitimine kadar trafiğe kapatılacak yol ve alternatif güzergâhlar şu şekilde belirtildi:

"Ekinciler Caddesinde; Kışla Caddesi ile İnaloğlu Caddesi arası kapanacak olup alternatif olarak Akkoyunlu Caddesi takiben İstasyon Caddesine verilecektir.

Hintlibaba Caddesinde; Kışla Caddesi ile İnaloğlu Caddesi arası kapanacak olup alternatif olarak Elazığ Caddesi, Ali Emiri ve Lise Caddesine verilecektir.

İnaloğlu Caddesinde; İstasyon Caddesi ile Hintlibaba Caddesi arası arası kapanacak olup alternatif olarak Ali Emiri Caddesi takiben İstasyon Caddesi veya Elazığ Caddesine verilecektir.

Kışla Caddesinde; Elazığ Caddesi kesişiminden İstasyon Caddesi kesişimine kadar arası kapanacak olup alternatif olarak Elazığ Caddesi ve İstasyon Caddesine verilecektir." 

Kategori: Genel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-